22 Ekim 2012 Pazartesi

Bu Dünürler Size De Tanıdık Gelecek!


Evli olan herkes, kendi annesiyle eşinin annesinin arasındaki çekişmeyi çok iyi bilir! Alttan alttan laf sokmalar, birbirleriyle rekabet etmeler, gözlerini devirerek imalı bakışlar... Vanish yeni kampanyası için çektiği videoda, dünürlerin bu tip komik atışmalarını çok iyi anlatmış! Yukarıdaki videoda birbirini çekemeyen bu iki dünürü siz de izleyebilirsiniz.

En çok sevdiğim şeylerden biri de, dünürlerin söylediklerinin yanı sıra aklından geçenleri de duyabilmemiz... Birbirleri hakkındaki gerçek düşünceleri, videoya büyük ölçüde mizah katmış. Oyuncuların mimikleri de bir o kadar iyi! Parodi tadındaki bu video çok konuşulacağa benziyor.

Üstelik Vanish’in Facebook hayran sayfasında, bu video ile bağlantılı bir aplikasyon da yer alıyor. http://bit.ly/omurbiterdunurgitmez adresine giderek ileride nasıl bir dünür olacağınızı öğrenebilir, pespembe bir çamaşır makinesi kazanma şansı yakalayabilirsiniz!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

3 yorum:

 1. Bu tam bana goreymis. Bizim boyle yapmcaik bir iliskimiz varki bana gina geldi. Onlara gelmedi. O kadar surat asiyorum inatlarina geliyorlar..

  YanıtlaSil
 2. ay ne güldüm :)çok komikler:) ne böyle dünür olalım nede böyle dünürlerle karşılaşalım:))

  YanıtlaSil
 3. Bilgisayarımın sesi bozuk ama yine de komik görünüyor:))Sevdiklerinizle birlikte huzurlu ,mutlu,bereketli ve sağlıklı daha nice bayramlar diliyorum.sevgiler:))
  MUTFAKTA BİRİ Mİ VAR???

  YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...