26 Haziran 2013 Çarşamba

Kuzumun doğumgününden

Oğluşumun sünnetinden 2 hafta sonra doğumgününü kutladık ondan sonraki haftada gösterimiz vardı o aralardada hep düğünler vardı.Vakit buldukça hepsini artık paylaşıyım dedim.İlk önce kuzumun doğumgününden resimler paylaşıyım dedim.Sünnetde çağırdığımız palyaçoyu doğumgününede çağırdım.Çocuklar çok eğlendiler.Okuldaki tüm çocuklar bahçeye çıktılar hep beraber eğlendiler.Artık bu okulda son günleriydi Eylülde ilkokula başlayacağı için son günlerinde mutlu olacağı bir doğumgünü yapalım istedik.Herşeyi istediği gibi yaptık.Çokda mutlu oldu.

19 Haziran 2013 Çarşamba

Bebeğiniz her yere dokunur, Dalin Yüzey Temizleyici onu korur.

Bebekleri için her zaman en iyisini düşünen annelere Dalin Yüzey Temizleyici…

Dalin Yüzey temizleyici diğer yüzey temizleyiciler gibi cilde zararlı kimyasallar içermez, %98 doğaldır. Dalin yüzey temizleyici bebeklerini düşünen annelerin bir numaralı tercihidir. Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş hipoalerjenik formülü ile Dalin her zamanki gibi bebekleri anneleri kadar önemsiyor. Floral ve Natural çeşitleri ile sizleri en yakın marketlerde beklemektedir. (7.90TL)

http://www.dalin.com.tr
https://www.facebook.com/dalinbebekbakim

dalin-yuzey


Bir bumads advertorial içeriğidir.

18 Haziran 2013 Salı

Dış çekim fotolarımız

Sünnet düğünü öncesi Kardeşim İzmirden gelince Efeyi gezdirelim dedi.Eyüp Sultan'a ve Emirgan'a gittik.Dış çekim için Emirgan'a En az 10 tane gelin gelmişti.Bizimde profesyonel fotoğraf makinamızla kendi çapımızda bir dış çekim yapalım dedim.Stüdyoda düğün günü çektirdiğimiz resimleri henüz alamadım alınca inşallah buraya ekleyeceğim.
Bugün oğluşumun yılsonu gösterisi var heyecanlıyız.

 

5 Haziran 2013 Çarşamba

Kandil

HOŞGÖRÜNÜN, ANLAYIŞIN, SEVGİNİN VE BİRLİK BİLİNCİNE SAHİP OLACAĞIMIZ GÜNLERİ YAŞAMAK ÜMİDİ İLE MÜBAREK KANDİLİNİZİ KUTLUYORUM. BU KANDİL GÜNÜNDE RABBİM BÜTÜN İNSALIĞA HUZUR VE BARIŞ GETİRSİN. VÜCUDUNUZDAN SAĞLIK, EVİNİZDEN BEREKET, YÜREĞİNİZDEN SEVGİ, YÜZÜNÜZDEN GÜLÜMSEME HİÇ EKSİK OLMASIN. 
                           SEVGİ VE SAYGILARIMLA...


Sünnetimiz oldu çok şükür güzelce bitirdik.Resimleri paylaşıcaktım ama ilk önce yorgunluktan daha sonra hemen akabinde ülkemizde gelişen olaylardan dolayı içimden gelmiyor:(

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...