20 Nisan 2012 Cuma

GEZMELERİMİZ

Oğluşun okulu Kemerburgazda bir at çiftliğine götürdüler.Oğlum bu durumdan çok memnun kaldı.At bindiği için çok memnundu  herkes binemedi anne ben dindim diye sevine sevine anlattı keyifli vakit geçirmişti.
Bende o güzel vakit geçirdiği için mutlu oldum.

Bizde bu arada 23 Nisanıda dahil ederek Antalyaya Kemer'e gidiyoruz.Eşim daha önceden otel ve uçak işlemlerini halletti.Kısmetse yarın asbah gideceğiz.8sene önce balayına gittiğimiz tatil köyüne gidiyoruz hatta eşim eğer mümkünse tatil köyünde balayında kaldığımız aynı odanın ayarlanmasını istemiş.Kısmetse yarın sabah uçuyoruz.Umarım  hava güzel olur ve güzel geçer.İçimdeki tek burukluk oğlumu götürmemek olucak.Ama o doğduktan sonra ilk defa o olmadan bir yere başbaşa gidicez. Neyseki pazartesi öğlen gelip onada vakit ayırıp  23 nisanla ilgili bir etkinliğie götürmek istiyorum.Annaanne ve dedesi ile kalıcak onlar daha şimdiden ona istediği bisikleti alarak mutlu etmeye başladılar.

Herkese iyi tatiller.

13 Nisan 2012 Cuma

GIDA SAHTEKARLARI AÇIKLANDI açıklandı

  • yeni haberıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, gıdada sahtekarlık yapan üreticileri internet sitesinden kamuoyuna duyurdu.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın internet sitesinde gıda sahtekarlığı yapan firmalarla ilgili olarak şu açıklamaya yer verildi:

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yaptığı kontroller sonucunda sahip olduğu bilgileri, 5996 Sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanun'unun 31 inci maddesinin 6 ncı fıkrası uyarınca kamuoyunun bilgisine sunabileceği hükme bağlanmıştır. Ayrıca, 17 Aralık 2011 tarihli Gıda ve Yemin Resmi Kontrolüne Dair Yönetmeliğin 8 inci maddesi gereğince laboratuvar sonucu ile taklit ve tağşiş yapıldığı kesinleşen gıda ve yemi üreten/ithal eden firmanın adı, ürün adı, markası, parti ve/veya seri numarasının Bakanlık resmi internet sitesinde Bakanlıkça kamuoyunun bilgisine sunabileceği hükmü çerçevesinde, laboratuvar sonuçları olumsuz bulunan ürün/firma bilgileri aşağıda yer almaktadır.

:)
BİR KIZIM OLSABEN BU KİTAPLARDAN İSTİYORUM :(


 
Şahane Hatalar (Ciltsiz)

Issız Erkekler Korosu (Ciltsiz)

Seksenler (Ciltsiz)

Sorun Bendeymiş (Ciltsiz)

Kaplan Anne'nin Zafer Marşı (Ciltsiz)

Kahperengi (Ciltsiz)

Sorun Bende Değil, Sende (Ciltsiz)

Bahçemde yeşeren umutlar


Okuyamadığım halde kitap almaya doyamıyorum sanki bitecekmiş hiç kalmıyacakmış gibi tekrar almak istiyorum arşiv yapmak istiyorum.yeni favorilerim bunlar.D&R internet sitesinde liste yaptım 100 liraya yakın bir rakam çıktı.İşyerindeki arkadaşım uyardı ilk önce evdekileri oku diye beni:(Onlar kaçmıyor sonra alırsın diye.Bende kendimi tutmak istiyorum ama :(

6 Nisan 2012 Cuma

OĞLUŞUM İŞE YARDIMA GELDİ

Geçen cumartesi işe gelmemiz gerekiyordu oğlumda sürekli annesinin çalıştığı yeri  görmek istediği için beraber işe geldik.Herkesin ilgisi üzerinde olunca çekindi utandı biraz ama sonradan alıştı zaten 3 saat kadar işyerinde kaldık.Boyama yaptı işyerini gezdi.Resim yaptı panoya astı.Daha sonra dişçiye gittik. Sonrasında oğluşumun geçen seneki kreşten arkadaşı avustralayaya gitmişti o türkiyeye tatile gelince görüşmek istemiş oğlumu özlemiş.Onları görüştürdük.Geçen cumartesi yorucu bir gün geçirdik ama oğlum için çok güzel bir gündü.


BOYAMAMIZI YAPARKEN

Annesinin masasından .ikincisinde yorulmuş sıkılmış hali var sanki çalışmış gibi
Avustralyada gelen arkadaşımızla şımarık pozumuz

ÇİÇEK KÖFTE

Geçen hafta arkadaşlarla ve dünde başka arkadaşımla  Karaköy'deki Çiçek köfte 'ye gittik.Harika döner ve köfteleri var bayıldık biz.Eğer köfte ve döner severseniz karaköye gelince uğramadan gitmeyin derim ben.

Tabi ben diyet yaptığımdan dolayı garnitür ve pilavsız olarak yedim yanındada yoğurt yedim tamamen diyet konseptine uygun.Malum 5,5 kilo vermişken devam etmek lazım daha çok verilecek kilo var devam devam  bakalım.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...